logo

Hakkımızda

Firmamız proje geliştirme, yatırım ve kullanım alternatiflerini değerlendirme, satın alma hizmeti ile maliklere, yatırımcılara, kamu otoritelerine gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı sunar. 


Uzman kadromuz ile gayrimenkul piyasasına dair en güncel ve doğru analizleri yaparak müşterilerimiz için güzel bir geleceği birlikte planlarız. Yaptıkları yatırımların güvenli olmasına isteyen ve yatırımlar için doğru yönetim şeklini uygulamak isteyen kullanıcılar için gayrimenkul getiri analizi hizmeti verilir.


Aynı zamanda alanında uzman kadromuz ile gayrimenkul yatırımının verimliliği raporlanır. Hazırlanan bu raporlar müşterilerimizin gayrimenkullerini doğru olarak yönetmesini sağlar. Bireysel yatırımcı, kurumsal yatırımcı, proje geliştirici, inşaat şirketi, yatırımcı, kredi kuruluşu dahil olmak üzere özel danışmanlık hizmetimizi birçok müşterimiz kullanmaktadır.


Yerel veya bölgesel yatırımcı fark etmeksizin firmamız her türlü proje için aynı uzmanlık ile hizmet verir. Kurumsal olarak nasıl bir hedefiniz var ise danışmanlık sayesinde bu hedefinize ulaşmanız hedeflenir. Süreç içerisinde maliyet için minimum miktarlar hedeflenir ve tasarruf sağlamak öncelikli olur.


Gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı alacağınız zaman lokasyon kararının doğru olarak verilmesi konusu başlıklardan biridir. Size en uygun gayrimenkulün seçilmesi, gayrimenkul yatırımı ile finansal yatırım araçlarının karşılaştırılması, size özel yatırım sepeti hazırlanışı, yatırım sepetinde gayrimenkullerin türüne göre optimizasyonu, yatırım portföyünde bulunan veya daha sonra portföye alınması düşünülen gayrimenkullerin fiziksel özelliklerinin incelenişi müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizdir.


Yatırım yapmayı düşündüğünüz veya yaptığınız her türlü gayrimenkulün incelenmesi yapılır. Karar aşamasına gelindiğinde eğer bir gayrimenkul hakkında karar verilmekte zorlanılıyorsa yatırım için her türlü piyasa değerlendirilmesi ve sayısal açıklamalar gerçekleştirilmiş olur. 


Risk-getiri dengesi, optimum borç ve özkaynak bileşeni, vergi uygulamaları konularının hepsi hesaba katılarak danışmanlık verilir. Hazırlık aşamasında uluslararası düzeyde kabul gören teknik analiz yöntemleri uygulanır. Risk, fırsat, maliyet döngüsü en iyi şekilde incelenir ve hesaplanır.


Yatırımın en etkili şekilde nasıl yapılacağı konusunda bir karara varılır. Gayrimenkul yatırımı için doğru zamanlamayı ve pazar konumlanmasını göz önünde bulundurarak verimli çözümlerin oluşturulması sağlanır. Ülkemizde ve dünyadaki gayrimenkuller ve ekonomik eğitimler her zaman yakından izlenir ve güncel gelişmelere göre müşterilerimize sunulan danışmanlık hizmetinin de yönü belirlenir. 


Ülkemiz genelinde ve uluslararası alanda faaliyetler gerçekleştiren firmamız danışmanlık gerçekleştirdiği yatırımları sonuç alınan hamlelere dönüştürür. Gayrimenkul sektöründe dünyayla aynı anda ülkemizde de yeni ufuklar açmak firmamızın hedeflerinden biridir.


Gelişmiş sektörel tecrübesi sayesinde firmamız kurulduğu günden bu güne birçok insan için en doğru yatırım araçlarını sağlamayı başarmıştır. Ülkemizde gayrimenkul sektörü hızlı bir şekilde gelişmeye devam ederken danışmanlık faaliyetlerini de aynı oranda geliştirmiştir.


Dünyadaki ve ülkemizdeki sektöre ait her dinamiği yakından takip ederiz ve müşterilerimize her zaman en güncel portföy sunumlarını hazırlarız. Tarafsız değerlendirmeler ile müşterilerimize güvenilir ve detaylı hazırlanmış danışmanlık hizmetimiz ile geleceğe hazırlanırız.